+380 (68) 122-55-24



Диск гальмівний MERCEDES ATEGO 9704230612
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний MERCEDES ATEGO 9704230612, 9704230612
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SBP |
| Код запчастини | 02-ME001 |
| Товщина | 34 мм |
| Висота | 111 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 177 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Atego |
- Ціна: 3 136 ₴

