+380 (68) 122-55-24

Радіатор итеркуллера Iveco Trakker EuroTrakker Stralis Cursor 13 Курсор 41218267 30201 NRF 97047 NISSENS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор итеркуллера Iveco Trakker EuroTrakker Stralis Cursor 13 Курсор 41218267 30201 NRF 97047 NISSENS, 30201 NRF
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 30201 NRF |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Довжина ядра радіатора | 772 мм |
| Ширина ядра радіатора | 651 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Модель | Trakker |
- Ціна: 26 169 ₴
- Під замовлення
- Код: 30201 NRF
Відправка з 19 квітня 202626 169 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

