+380 (68) 122-55-24

Ремкомплект шкворня MAN TGA TGS TGX на бік 81442056028 020.569
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект шкворня MAN TGA TGS TGX на бік 81442056028 020.569, 020.569
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 020.569 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 232 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Діаметр під підшипник | 55 мм |
- Ціна: 3 200 ₴
- В наявності
- Код: 020.569
3 200 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

