+380 (68) 122-55-24


Втулка кабіни передня Iveco EuroCargo EuroTrakker Magirus Івеко сайлентблок кабіни 8141580 8141581
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка кабіни передня Iveco EuroCargo EuroTrakker Magirus Івеко сайлентблок кабіни 8141580 8141581, 8141580 8141581
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 060.149 |
| Стан | Новий |
| Висота | 108 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | iveco eurocargo |
- Ціна: 1 397 ₴
- Під замовлення
- Код: 060.149
Відправка з 18 квітня 20261 397 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

