+380 (68) 122-55-24


Диск гальмівний Iveco Eurocargo Івеко Еврокарго 1907526 1907527 1907530 1907726 1908578 7172018 7172078 7182682
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний Iveco Eurocargo Івеко Еврокарго 1907526 1907527 1907530 1907726 1908578 7172018 7172078 7182682, 198.731
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SBP |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | 02-IV005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | EuroCargo |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 134 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 275 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Модель | EuroCargo |
- Ціна: 5 435 ₴
- В наявності
- Код: 02-IV005
5 435 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

