+380 (68) 122-55-24




Колодки гальмівні Iveco Eurocargo Івеко Еврокарго 1906416 42555669 882237 GDB5068
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмівні Iveco Eurocargo Івеко Еврокарго 1906416 42555669 882237 GDB5068, GDB5068
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | GDB5068 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 85.5 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Модель | EuroCargo |
- Ціна: 2 486 ₴
- В наявності
- Код: GDB5068
2 486 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

