+380 (68) 122-55-24


Підшипник маточини блок MERCEDES ATEGO Атего 0139812205 0139812305 0139819805 VKBA 5415 SKF
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник маточини блок MERCEDES ATEGO Атего 0139812205 0139812305 0139819805 VKBA 5415 SKF, 0139812305 0139819805
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Японія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | VKBA5415 |
| Ширина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
- Ціна: 7 144 ₴
- В наявності
- Код: VKBA5415
7 144 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

