+380 (68) 122-55-24
![Радіатор без рами [thermotec] Mercedes Actros 9425001103, фото 1](https://images.prom.ua/3578568470_w1081_h473_radiator-bez-rami.jpg)
Радіатор без рами [thermotec] Mercedes Actros 9425001103
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор без рами [thermotec] Mercedes Actros 9425001103, 9425001103
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | D7ME002TT |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина ядра радіатора | 952 мм |
| Ширина ядра радіатора | 808 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
- Ціна: 17 440 ₴
- Під замовлення
- Код: D7ME002TT
Відправка з 18 квітня 202617 440 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

![Радіатор без рами [thermotec] Mercedes Actros 9425001103](https://images.prom.ua/3578568470_radiator-bez-rami.jpg)