+380 (68) 122-55-24



Гальмівні колодки Iveco EuroCargo Івеко Еврокарго 1906402 1906297 1906197 1906146 1906043 GDB5058 29067
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гальмівні колодки Iveco EuroCargo Івеко Еврокарго 1906402 1906297 1906197 1906146 1906043 GDB5058 29067, WP733
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | GDB5058 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | EuroCargo |
| Ширина | 175.4 мм |
| Висота | 78 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Модель | EuroCargo |
- Ціна: 2 486 ₴
- В наявності
- Код: GDB5058
2 486 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

