+380 (68) 122-55-24



Фільтр картера Iveco Trakker EuroTrakker Stralis Івеко 504209107 500383040 504153481 50014092 KS фільтр сапуна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр картера Iveco Trakker EuroTrakker Stralis Івеко 504209107 500383040 504153481 50014092 KS фільтр сапуна, 50014092 KS
Пропонуємо запчастини до вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також безкоштовний підбір запчастин. Спеціалізація по європейським маркам і моделям автомобілів:
- MAN (F2000, F90, G90, L2000, Lions City, TGA, TGL, TGS, TGM, TGX );
- MERCEDES (Actros, Axor Atego, Vario);
- VOLVO (FL, FM, FH12, FH16, FMX);
- DAF (LF45, LF55, CF65, CF75, CF85, ATI 95, 95XF, XF95, XF105, XF106);
- RENAULT (Midlum, Manager, Premium, Kerax, Magnum, Premium Dxi, Magnum Dxi);
- SCANIA (Scania R, Scania G, Scania P);
- IVECO (Eurocargo, Eurotech, Eurostar, Eurotrakker, Stralis, Trakker).
Запчастини до причепів та осей SCHMITZ, BPW, SAF, ROR, GIGANT, Trailor,SMB, FRUEHAUF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 50014092 KS |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | iveco stralis |
- Ціна: 1 397 ₴
- В наявності
- Код: 50014092 KS
1 397 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

