+380 (68) 122-55-24


Фільтр повітряний IVECO EUROCARGO, 42471161, 42553256, 500039708, P782881, C25660/2, E633L
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний IVECO EUROCARGO, 42471161, 42553256, 500039708, P782881, C25660/2, E633L
- 42553256 CASE
- 42471161 IVECO
- 42553256 IVECO
- 500039708 IVECO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | F026400499-BOSCH |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 248 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Висота | 333.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | iveco eurocargo |
- Ціна: 2 253 ₴
- В наявності
- Код: F026400499-BOSCH
2 253 ₴
+380 (68) 122-55-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- Пʼятниця09:0017:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний

